Recruiter Bootcamp

Referencia
103-14-42820

Pályakezdőként szívesen építenéd karriered a HR területén? Van már pár év egyéb munkatapasztalatod, de inkább a recruitment érdekel?

Európa egyik legnagyobb független vállalata vagyunk, több mint 30 év szakmai tapasztalattal a hátunk mögött pedig biztosíthatunk arról, hogy szakmai fejlődésed elérése érdekében a legjobb helyen leszel, ha minket választasz.

A Recruiter Bootcamp keretein belül olyan alaptudást nyerhetsz 6 hét alatt, amivel képes leszel a toborzáshoz kapcsolódó feladatköröket magabiztosan ellátni.

A program az üzleti élet, a humán erőforrás és a recruitment színes világát foglalja magába, ennek a tudásnak a birtokában pedig megfelelő helyet biztosítunk Neked a toborzás területén.

Milyen feladatok elvégzésére leszel képes, ha részt veszel a Recruiter Bootcamp képzésünkben?

  • Jelöltek hatékony és gyors felkeresése a megadott pozíciókra telefonon, e-mailen vagy egyéb online csatornán keresztül
  • Jelöltek előszűrése és információval történő ellátásuk előre meghatározott kritériumok szerint
  • Álláshirdetések elkészítése és közzététele állásportálokon és egyéb felületeken
  • Adatbázisok kezelése és karbantartása
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel a toborzási folyamat során
  • Interjú időpontok egyeztetése a jelöltekkel és a kiválasztásért felelős vezetőkkel
  • Jelentések készítése a toborzás eredményességéről/hatékonyságáról
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Követelmények

Kiknek a jelentkezését várjuk?

  • Teljes munkaidőben, tehát heti 40 órában gondolkodj
  • Ez nem egy remote lehetőség, tehát fizikailag meg kell tudnod jelenni az irodánkban
  • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezz szóban és írásban egyaránt (és a magyar nyelvtudás is kötelező)
  • Számítógépes ismeretekkel rendelkezz (erős alapszintű Microsoft Word, Excel ismeret)

Ha készen állsz rá, hogy megvalósítsd az álmodat és magabiztosan mozogj majd a toborzás világában, nincs más dolgod, mint az űrlap kitöltésével és a fényképes, angol nyelvű önéletrajzod csatolásával jelentkezni, mi pedig felvesszük Veled a kapcsolatot.