Recruiter

Referencia
103-14-41899

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

Recruiter

A pozícióban az alábbi feladatok várnak RÁD:

  • Teljes kiválasztási folyamat koordinálása (fizikai és szellemi toborzás egyaránt, külföldön és belföldön is)
  • Szervezési, valamint admin feladatok ellátása
  • Vezetők jelöltekkel kapcsolatos döntésének támogatása
  • Integrációs beszélgetések és kilépő interjúk lefolytatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel és a partnerekkel
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú HR végzettséggel rendelkezel
  • Van már legalább 2-3 év tapasztalatod toborzásban
  • Magabiztosan beszélsz angolul, annyira, hogy attól sem ijedsz meg, hogy angolul kell interjúztatnod

... és nem okoz gondot, ha hétfőtől péntekig az irodából kell dolgoznod a csoda csapattal együtt :)

Előnyök

Amire számíthatsz:

  • alapbér
  • bónusz
  • kondi bérlet
  • csapatépítő programok