Recepciós - német nyelvtudással (Andrássy út)

Referencia
103-1-43079

A RECEPCIÓN végzett lelkiismeretes munkádért cserébe, a következőkre számíthatsz a partnerünktől:

  • A munkavégzés helye: egy szép, műemlék jellegű épületben a Hősök teréhez közel az Andrássy úton
  • A csapat: fiatalos, befogadó, pörgős kollégák
  • A recepción sem lennél egyedül: egy tapasztalt, kedves kolléganővel együtt dolgozhatsz napi szinten
  • A németed biztos, hogy nem kopna el, sőt folyamatosan tudod használni anyanyelvi környezetben
  • Normális munkarend: hétköznap 08.00-17.00 vagy 09.00-18.00 (ezt egymás között fel tudjátok osztani)

Feladataid:

  • Telefonok és levelezés kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Bejövő és kimenő posta iktatása, kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Követelmények

Ha az alábbiaknak megfelelsz, mindenképp jelentkezz:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív német nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó készséggel
Előnyök
  • gyönyörű munkakörnyezet
  • segítőkész kollégák
  • pályakezdőket is szívesen vár partnerünk