Recepciós - felsőfokú angol nyelvtudással

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Irodai munkavégzés
Kapcsolat
Szegedi Vivien
Referencia
103-11-43147

Budapest belvárosában található, STRATÉGIAI TANÁCSADÓ CÉG megbízásából keresünk új, mosolygós, lendületes RECEPCIÓS kollégát. :)

Recepciósként az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Telefonos és személyes ügyfélfogadás, foglalások kezelése, időpontok egyeztetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Az adminisztratív feladatok támogatása
  • Rendezvények és meetingek szervezésében aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a pénzügyi területtel

Ha úgy érzed, hogy egy az egyben RÁD szabták a feladatokat és szeretnél egy fantasztikus csapat részese lenni, JELENTKEZZ!

Követelmények

Amire mindenképpen szükséged van:

  • legalább 1 év tapasztalatra, amit recepciósként szereztél
  • felsőfokú angol nyelvtudásra, amit szóban és írásban is napi szinten tudsz használni
  • nyitott, proaktív, motivált személyiségre

... és csillogó szemekre :)

Előnyök

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

  • Meleg étkezési támogatás
  • Egészségügyi vizsgálatok (anyagi) támogatása
  • Egy világszínvonalú tanácsadó vállalat tagja lehetsz, amely a legmagasabb színvonalú munkakörnyezetet kínálja
  • A cégnél a dolgozók egymást segítik, támogatják és inspirálják, így TE is részese lehetsz egy barátságos és pozitív munkahelyi kultúrának
  • Érdekes és változatos feladatokra, hiszen Recepciósként lehetőséged lesz kapcsolatot teremteni az ügyfelekkel és a cég dolgozóival.