Recepciós (diákmunka)

Szerződéstípus
Részmunkaidős
Referencia
103-1-42468

Van Budapesten, az 5. kerületben, a Károlyi utcában egy irodaház, nevezetesen az Ybl Palota, aminek a 4. emeletén vagyunk mi, egy 3 cégből álló (Grafton, Gi Group Magyarország, Wyser-Search) cégcsoport, jelenleg több, mint 60 elhivatott kollégával. Ennek a csapatnak a támogatására, illetve fantasztikus RECEPCIÓS kollégánk kisegítésére lenne szükségünk egy lelkes, mosolygós DIÁKRA, akinek segítségére napi 3 órában számítunk.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Fogadnád az érkező jelölteket, partnereket, illetve bekísérnéd őket a megfelelő tárgyalóba
  • Ha már tárgyalók: Rád bíznánk a szükséges eszközök pótlását, hogy mindig legyen toll és papír bekészítve a kollégáknak
  • Kezelnéd a beérkező telefonhívásokat
  • Gondoskodnál arról, hogy a konyha mindig felszelt legyen (előszeretettel fogyasztunk kávét és teát)
  • Átvennéd a futároktól és kézbesítőktől a leveleket, csomagokat
Követelmények

Jelentkezz és beszélgessünk a lehetőségről, amennyiben:

  • Megoldható számodra a napi 3 óra vállalása (Hétfőtől Péntekig), főleg a 12:00-15:00 időintervallumban
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • Középszinten tudod használni az angol nyelvet
  • Pozitív, támogató attitűd jellemez és szívesen feldobnád mások napját egy-egy kedves mosollyal :)
Előnyök

Érdemes csatlakoznod hozzánk, mert:

  • Startup hangulatú, jól felszerelt belvárosi iroda vár az Ybl Palotában
  • Hosszú távon számítunk Rád
  • Egy befogadó, pörgős és professzionális csapatba kerülnél be, akik biztosan hálásak lesznek a segítségedért