Recepciós adminisztrátor

Referencia
103-1-41965

Olyan munkahelyet keresel, ahol megbecsülve érezheted magad? Szívesen dolgoznál recepción, de nem okoznak gondot az adminisztratív feladatok sem?

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, ugyanakkor családias légkörű partnerünk irodája részére keresünk RECEPCIÓS ADMINISZTRÁTOR kollégát az alábbi feladatokra:

  • Beérkező ügyfelek fogadása
  • Telefonok és e-mailek kezelése, esetleges üzenetek felvétele (angolul is)
  • Naptárak menedzselése, tárgyalófoglalás, meetingek előkészítése
  • Bejövő és kimenő posta kezelése, futárszolgálat fogadása
  • Partnerekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Szerződések előkészítése, formázása
  • Marketing hírlevelek elkészítése, online kommunikáció a cég online csatornáin, közreműködés a rendezvényszervezésben
  • Riportok, táblázatok összeállítása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Követelmények

Sikeres lehet a pályázatod, ha:

  • Magabiztosan, középszinten használod az angol nyelvet (szóban és írásban egyaránt)
  • Nem okoz gondot számodra az Excel kezelése
  • Pénzügyi affinitás jellemez, magabiztosan állsz az elvégzendő feladatok elé
Előnyök

Amit a munkádért cserébe kapsz:

  • Alapbéreden felül éves bónusszal is számolhatsz
  • Angol és német nyelvtanulásodat támogatja a cég
  • Egy „Megbízható Munkaadó” díjat nyert vállalatnál dolgozhatsz
  • Befogadó, támogató légkör fogad, ahol megbecsülve érezheted magad