Recepciós

Referencia
103-1-43033

Kőolaj kitermeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk tapasztalt recepciós kollégát.

Milyen feladatokkal jár a munkakör?

  • Vendégek fogadása
  • Tárgyalók előkészítése, üdítők, kávé bekészítése
  • Kapcsolattartás karbantartókkal, takarítócéggel, irodaházzal
  • Kollégák konferenciákra való regisztrálása
  • Repülő- és szálláshelyfoglalás, utazások szervezése
  • Irodaszerrendelés
  • HR vezető munkájának támogatása: céges események, csapatépítők szervezésében
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Magabiztosan kommunikálsz angolul írásban és szóban
  • Legalább 2 éves tapasztalattal rendelkezel hasonló munkakörben
  • Szívesen támogatod a kollégákat munkáddal, ötleteiddel
  • Ügyfélorientált hozzáállással rendelkezel
  • Precízen adminisztrálsz
Előnyök

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Bejárási támogatás
  • Tanulási, képzési lehetőségek
  • Szemüveg támogatás
  • Teljesítmény bónusz
  • Része lehetsz egy igazán összetartó csapatnak: közös piknikekkel, tollassal, kikapcsolódással