Raktáros-targoncás (3324, 3312)

Referencia
4-21-40650

Amerikai tulajdonú nemzetközi partnercégünk csapatába keresünk RAKTÁROS-TARGONCÁS kollégákat!

Napi feladataid közé fog tartozni:

  • a legyártott termékek mozgatása és betárolása;
  • targonca kezelése;
  • raktári terület tisztán tartása;
  • kész áru összekészítése, komissiózás;
  • vonalkód leolvasó rendszer és kézi szkenner használata;

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkarend: 2, illetve 3 műszakos (H-P) és folyamatos 12 órás

Követelmények

  • Rendelkezel 3324-es (vezetőüléses) és 3312-es (elektromos gyalogkíséretű) targoncás jogsival;
  • Min. 1 éves tapasztalatot szereztél már hasonló pozícióban;
  • Tudod vállalni a 2 és 3 műszakos, valamint a folyamatos 12 órás munkarendet egyaránt;
Előnyök

Mit kínál partnercégünk mindezért cserébe:

  • Alapbéren felül számíthatsz cafetériára és 13. havi fizetésre;
  • Munkába járási támogatásban is részesülsz: autóval való bejárás esetén 27 Ft/km, illetve céges buszjáratokat is biztosítanak a környező településekről Heves és Nógrád megyéből (Füzesabonyból is indul közvetlen buszjárat!);
  • Albérletedet is támogatják 1,5 éven keresztül, ha messzebbről költöznél;
  • Motivált munkavállalók számára előrelépési lehetőséget is kínálnak!