Raktáros-targoncás (2 műszak)

Referencia
5-21-40693

Olasz tulajdonú, biatorbágyi partnercégünkhöz keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS-TARGONCÁS 2 MŰSZAKBAN

Napi feladataid közé fog tartozni:

  • A raktárba érkező áru kezelése
  • Kimenő áruk mozgatása
  • Raktári áruk csomagolása
  • Kézi anyagmozgatás – komissiózás
  • Raktári rend biztosítása
Követelmények

Várjuk a jelentkezésed, ha:

  • Rendelkezel 3324-es vezetőüléses ÉS 3313-as vezetőállásos targoncavezetői jogosítvánnyal
  • Van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • Friss jogsival is szívesen látunk téged
  • Nem okoz gondot számodra a kétműszakos munkarend vállalása
Előnyök

Mindezért cserébe az alábbiakra számíthatsz:

  • Átlagosan teljes csomag tekintetében nettó 290.000 – 300.000 Ft-ot kereshetsz havonta;
  • Rendezett, jól felszerelt raktárban dolgozhatsz;
  • Munkábajárás támogatása: autóval történő közlekedés esetén 15 Ft/Km, tömegközlekedési bérlet 86%-a;
  • Kétműszakos munkarend;
  • Azonnali munkakezdés;

Munkavégzés helye: Biatorbágy