Raktáros targoncás - 1 műszakban

Referencia
1-21-40640

Dinamikusan fejlődő elektromos autóipari partnerünk keresi kollégáit az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS-TARGONCÁS

Feladatok:

  • Gyártásba beérkező alapanyagok lerakodása, mozgatása;
  • Kamionok le- és felpakolása, megrakodása targoncával;
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése (SAP ismeret előny) /SAP, MES/;
  • Leltározás;
  • Anyagkiadás, anyagátadás.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel érvényes targoncás jogogsítvánnyal és tapasztalattal;
  • Nem probléma, hogy nem csak targoncáznod kell;
  • Jó a fizikai állóképességed.
Előnyök

Amit partnerünk tud kínálni:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (alapbéren felül étkezés támogatás is jár);
  • Ezen felül Cafeteria Szép kártyán: 28.000 Ft/hó (már próbaidő alatt is);
  • Utazástámogatás: nettó 15 Ft/km vagy tömegközlekedési bérlet térítése 86%-ban;
  • A jövő iparágában dolgozhatsz modern környezetben és gépekkel
  • 1 műszakos munkavégzés (H-P): 8:00-16:30.

(Szállást és céges buszjáratot nem tudnak biztosítani.)