Raktáros (1 műszakos munkarend)

Referencia
4-21-40777

Partnercégünk a világ vezető ipari automatizálási szakértője. Folyamatos és stabil növekedésének köszönhetően új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Napi feladataid az alábbiak lesznek:

  • A beérkező áruk kezelése, áruátvétel
  • Komissiózás, áru csomagolása, kiadásra való előkészítése
  • Anyagrakodás kézi és gépi erővel – kisebb termékekről van szó, így nem kell nehéz súlyokra számítanod
  • Raktári rend fenntartása
Követelmények

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, ha:

  • Szívesen dolgoznál baráti munkarendben, szabad hétvégékkel – H-CS 8:00-17:00, P 8:00-14:00, így hamarabb tud kezdődni a hétvégi pihenés :)
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Megbízhatóság, határozottság és proaktív gondolkodásmód jellemez
  • Rendelkezel erkölcsi bizonyítvánnyal

Előnnyel indulsz az állás betöltéséhez, ha:

  • Szereztél már némi tapasztalatot raktározásban
  • Rendelkezel targoncavezetői jogsival
  • Van SAP, vonalkód, MS Outlook ismereted
  • Angol nyelvtudással rendelkezel
Előnyök

Amit a partnercégünk kínál:

  • Alapbéren felül cafetériát és munkába járási költségtérítést, éves bónuszt is kínálnak
  • A targoncás jogosítvány megszerzésében támogatnak! :)
  • Korszerű, klimatizált, zuhanyzóval felszerelt raktártár vár Rád!
  • Megbízható, lendületesen fejlődő japán hátterű cégnél tevékenykedhetsz

Lokáció: Törökbálint