Raktáros

Referencia
4-21-39577

Ha szívesen vezetsz targoncát, de jobban örülnél annak hogyha nem ez töltené ki az egész napodat, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Lelkesen keressük szervizeléssel foglalkozó partnerünk új munkatársát RAKTÁROS pozícióba, akinek ADMINISZTRATÍV oldalról is kell erősítenie a jelenleg 4 fős csapatot.

Központi raktáruk a cég telephelyén, Vecsésen található.

Mindennapi feladataid lesznek:

  • A raktári rend fenntartása, árupakolás, kicsomagolás, rendszerezés magasemelésű targoncával
  • Szállítmányokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • A beérkezett áru rögzítése SAP rendszerben
  • Az áru javításra történő kiadása, a szerviz technikus kollégáknak való kiadása, visszaérkeztetés kezelése
  • Információáramlás biztosítása a kapcsolódó társosztályok (pl.: szervizesek) részére
Követelmények
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, hogy a többi kollégával is flottul menjen a munka
  • Előny: Excel, SAP ismeret
  • Munkavégzés ideje H-P: 8:00-tól 17:00-ig --> normál nappalos munkarend, jut idő hobbira, családra és barátokra :)
  • 100%-os BKK bérlet támogatást kapsz, ha kocsival járnál be, akkor pedig 9 Ft/km-el tuudnak hozzájárulni,
  • Jófej csapat vár Téged, támogató és egy szakmájában tapasztalt vezető alá fogsz tartozni.