QEHS koordinátor

Referencia
101-10-42137

Ha irodai környezetben próbálnád ki magad a gyári környezet helyett, akkor ez egy remek lehetőség lehet számodra, ráadásul az angol nyelvtudásod is fejlesztheted.

Most lehetőséged van csatlakozni amerikai multinacionális nagyvállalati partnerünkhöz, QEHS pozícióba, hiszen a 3 fős csapatuk legújabb tagját keressük.

Legfőbb feladataid lesznek:

  • ISO 9001, 14001 és 45001 szabványok alapján auditokra való felkészülés,
  • külső auditor céggel való szoros kapcsolattartás,
  • audit eredmények prezentálása a management részére,
  • fejlesztendő területek kijelölése és fejlődésük nyomonkövetése,
  • minőségirányítási dokumentumok naprakészen tartása,
  • QEHS tréningek tartása az új és meglévő munkavállalók részére,
  • EMEA régióban kapcsolattartás a többi QEHS-es kollégával,
  • társosztályokkal való szoros együttműködés (HR, Supply Chain, Service Delivery).
Követelmények

Ha az alábbiak igazak Rád, akkor Téged keresünk:

  • felsőfokú, releváns végzettséggel rendelkezel
  • legalább 3 év tapasztalatod van QEHS pozícióban,
  • ISO 9001, 14001 és 45001-es szabványokat ismered,
  • magabiztos angol nyelvtudásod van, amit nem félsz használni!
Előnyök
  • cafeteria (25.000 Ft)
  • évenkénti béremelés
  • heti 2-3 nap home office, hosszútávon is a hibrid módszer mellett fognak előreláthatóan dönteni.