Python Developer (hibrid/remote)

Referencia
100-10-43166

Partnercégünk mindennapjait különböző CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztései és egyéb

nemzetközi és hazai backend és frontend projektek töltik ki.

Fejlesztő, DevOps, Data Science csapatuk után, most a Data Engineer csapatuk bővítését tervezik Python fejlesztő/Machine Learning Engineer szakemberekkel.

Feladatok:

  • A Data Science & Analytics üzletágak projektjeiben, fejlesztéseiben részvétel
  • Egyedi szoftverek tervezése és fejlesztése Python programnyelven
  • Adatelemzési és machine learning megoldások integrálása Python környezetben
  • Gyors adattárolási, valamint adatfeldolgozási megoldások implementációja Pythonban
  • Együttműködés fejlesztő csapatokkal
Követelmények
  • Legalább 3 év Python fejlesztői tapasztalat
  • Python web framework ismerete (például Django vagy Flask)
  • Magabiztosság Unix/Linux környezetben
  • Adatbázis ismeretek
  • Clean Code pártiság:)

Előnyt jelent:

  • TensorFlow/Keras
  • NLP
  • Konténerizációs technológiák
Előnyök
  • szakmai tréningek
  • céges workshopok
  • kedvezményes fogászati kezelések
  • AYCM
  • start-up atmoszféra előnyei
  • reggelik, szülinapi torták
  • hibrid vagy akár távmunka
  • kutyabarát iroda
  • F1 szimulátor, darts, csocsó, póker, lan partyk