Property Manager

Referencia
103-1-42786

Budapest szívében, egy gyönyörű irodaházba keres a tulajdonos és üzemeltető cég tapasztalt Property Managert, aki az irodaház adminisztrációs tevékenységét magas szinten tudja végezni.

Milyen feladatokat jelent ez?

  • Szerződéses állomány nyilvántartása, aktualizálása, rendszerezése, archiválása
  • Számlázásokhoz adatszolgálatás, indexálások elkészítése, kintlevőségek kezelése
  • Üzemeltetési költségek elszámolása
  • Kimenő számlák továbbítása, bejövő számlák iktatása
  • Kapcsolattartás a könyveléssel, bérlőkkel, szolgáltatókkal
  • Bérlői kérelmek/hibajelentések kezelése és menedzselése
  • Teljeskörű irodavezetői tevékenységek, (pl. levelezés, rendelések, vendégek fogadása, dokumentációk vezetése, aktualizálása)
  • Soft FM alvállalkozók munkájának ellenőrzése
  • Weboldal frissítése, karbantartása
  • Javaslatok tétele folyamatok automatizálására, költségmegtakarítási megoldásokra
  • Riportok, döntéselőkészítő anyagok készítése
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Pénzügyi, gazdasági végzettséged van
  • Rendelkezel már minimum 3 év tapasztalattal ingatlan üzemeltetésben
  • Felsőfokú szinten kommunikálsz angolul vagy németül
  • Microsoft Excel-t, Word-ot magabiztosan használod
  • Kreatív gondolkodás és rendszerszemlélet jellemez
  • Jó kommunikációs készségekkel, szervezői képességekel és tanulási hajlandósággal bírsz
  • Felelősségteljes a munkavégzésed
  • Lendületes, proaktív hozzáállással rendelkezel
  • Önállóan is remekül dolgozol
  • Hosszútávú munkavállalásban gondolkodsz
Előnyök

Milyen előnyökkel jár a pozíció?

  • Cafetéria
  • Céges telefon
  • Remek megközelíthetőség
  • Gyönyörű, igényes munkakörnyezet
  • Szabad hétvége