Projektmérnök

Referencia
101-18-43084

Budapesten tevékenykedő, nemzetközi hátterű gyártópartnerünknél új lehetőség nyílt a lelkes PROJEKTMÉRNÖKÖKNEK! Ha van már tapasztalatod autóiparban és esetleg műanyaggal is volt már dolgod, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

A projektmérnök pozícióban az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • főként az új projektek megvalósításában és termékek bevezetésében lesz nagy szereped,
  • részt vehetsz a projektekben már a gyártógépek beszerzésétől kezdve,
  • szemmeltartod a folyamat haladását, koordinálod a projektcsapatot és a vezetők számára jelentéseket készítesz,
  • részt veszel a futásteszteken, illetve az auditokra való előkészületekben,
  • odafigyelsz az időtervre, költségekre és a jóváhagyásokra is,
  • támogatod az együttműködést a cég és a vevő között.

A munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Követelmények

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • felsőfokú, mérnöki végzettséggel rendelkezel (preferáltan gépész-, mechatronikai,- vagy projektmérnök)
  • szereztél már pár év tapasztalatot autóipari gyártócégnél,
  • nem ismeretlenek számodra a műanyag alkatrészekkel kapcsolatos feladatok, pl. fröccsöntés (és nem a hétvégi verzió),
  • kommunikációképes szinten beszélsz angolul.
Előnyök

A befektetett munkádért cserébe az alábbiakra számíthatsz:

  • az alapbéren felül cafeteriával és bónusszal is számolhatsz,
  • támogatják a bejárásodat is (30 Ft/km)
  • egy folyamatosan bővülő, növekvő céghez tudsz csatlakozni, így ez jó lehetőség, ha hosszútávon gondolkodsz