Projektmérnök

Referencia
101-18-42288

Zöldmezős beruházásként épülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi újdonsült munkatársát PROJEKTMÉRNÖK SZEMÉLYÉBEN. Ha szívesen hozzájárulnál tudásoddal a leghatékonyabb és effektív mérnöki folyamatok megvalósításához, akkor Téged keresünk.

Projektmérnökként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • létesítménybe érkező gépek a telepítése és üzembe helyezése
  • karbantartási költségek csökkentése és az OEE növelése
  • a megbízhatósági adatok javítása, berendezések tartósságának biztosítása
  • gépi technikai paraméterek átalakítása a MTP termékkövetelményeinek megfelelően
  • heti és havi analízis készítés, hiba elhárítás, pótalkatrész-igények meghatározása, pótalkatrész csökkenés elemzés
  • karbantartók számára képzés és továbbképzés biztosítása
  • specifikációk, dizájn, rajzok és az anyag listák előkészítése
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • rendelkezel releváns mérnöki végzettséggel - gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök területen
  • szereztél már minimum 2 év tapasztalatot a gyártásban gépész/folyamat/karbantartó mérnökként
  • folyékony angol nyelvtudással rendelkezel
  • Siemens vagy Rockwell PLC ismerete nagy előnyt jelent
Előnyök

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Részt vehetsz egy újonnan fejlődő vállalat életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
  • Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria üti a markod.
  • Bejárásodat nettó 35 Ft/km-rel támogatják majd, illetve ha közel költöznél hozzájuk, albérlet támogatásra is jogosult vagy.