Projektmérnök

Referencia
101-10-42082

Német hátterű autóipari beszállító partnerünk, aki különböző elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik autóipari és lakossági felhasználású termékekhez, PROJEKTMÉRNÖK kollégájukat keresik.

Keresésük oka, hogy sok új projektjük fog indulni az elkövetkezendő időszakban és szükségük van új erőforrásra.

Feladataid lesznek:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a belső vállalati területekkel: termelés, beszerzés, logisztika, minőségbiztosítás
  • Projekt alakulásának aktív és folyamatos követése
  • A projektben rejlő fejlesztési lehetőségek feltárása, idő-és költséghatékony megoldások keresése
  • Darabjegyzék változásainak követése, ár- és termékkalkuláció készítése
Követelmények
  • Felsőfokú, lehetőleg műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás, angol nyelv ismerete előny
  • Műszaki és ipari környezetben szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat, projektek koordinációjában
  • Alapbéreden felül cafeteria csomag, bejárás támogatás és havi bónuszra is számíthatsz
  • Betanítási folyamat és befogadó munkakörnyezet vár