Projektmenedzser (e-Mobility)

Referencia
101-9-43419

Országos retail hálózattal rendelkező, osztrák tulajdonú partnerünk megbízásából keressük az alábbi feladatkörre új kollégájukat:

Projektmenedzser (E-mobility)

Ebben a pozícióban legfőbb feladataid lesznek:

  • az elektromos töltőállomásokhoz kapcsolódó projektek koordinálása és megvalósítása (end to end)
  • projekttervek, árajánlatok, szerződések, tenderek elkészítése
  • részvétel a költségvetés tervezésében
  • projektek képviselete a hatósági- és engedélyeztetési tárgyalásokon (infrastruktúra, jogi és adminisztratív kérdések)
  • e-Mobility projektekhez kapcsolódó know-how fejlesztése
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel:

  • legalább 3 év tapasztalattal releváns területen (műszaki projektek, kivitelezés),
  • felsőfokú végzettséggel műszaki vagy mérnöki területen,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • B kategóriás jogosítvánnyal.
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • partnerünknél jól keveredik a multi világa és az itthoni cégméretből adódó barátságos és összetartó légkör, kis fluktuáció jellemzi őket
  • rugalmas munkavégzésre van lehetőséged
  • az alapbéren kívül átlag feletti éves bónusz is vár rád
  • egészségmegőrző programban és sport célú támogatásban is részesülhetsz