Projektmenedzser

Teljes munkaidős
Bér
Referencia
101-10-42244

Ha gondolkodsz a külföldi munkavégzésben, de szívesen laknál mindeközben még Magyarországon, akkor erre lenne lehetőséged az északi országhatár közelében.

Partnerünk nemzetközi háttérrel rendelkezik és az építőipar számára gyárt innovatív alapanyagokat, tetőszerkezeteket. A cég törekszik minél zöldebb és fenntarthatóbb termékeket a piacra dobni. Jelenleg egy nagy beruházásra és bővülésre készülnek, ezért keresik új kollégájukat PROJEKTMENEDZSER pozícióba.

Feladataid közé tartozna:

  • Egy új termékportfolio bevezetése kapcsán gyártósorok áttelepítésének koordinációja, projekt lebonyolítása
  • Rendszeres riportálás, prezentáció készítés
  • Szoros, rendszeres együttműködés az érintett társszervezettel, mérnök csapatokkal
  • Költség és időbeni tervezés és betartatás a projekt kapcsán

A munkavégzés helye: Párkány (Szlovákia)

Követelmények

Amit a pozícióhoz elengedhetetlen:

  • Felsőfokú mérnöki vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 3-5 év gyártási projektek lemenedzselésével kapcsolatban
  • Nagy előny, ha műanyagipari/extrudálási területet és termékeket ismered
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás
Előnyök

Munkádért cserébe amire számíthatsz:

  • Éves bónusz
  • Jubileumi jutalmakban, kedvezményes étkezési lehetőségben lesz részed és egyéb jóléti tevékenységekhez való hozzájárulás
  • Nemzetközi környezet, sok magyar kolléga, viszont angol nyelvű munkakörnyezet