Projekt mérnök

Referencia
4-18-39539
Pozícióleírás megtekintése

A vírushelyzet alatt is várjuk a jelentkezésed!

Könnyűiparban tevékenykedő nagy múltú partnerünkhöz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKT MÉRNÖK

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Támogatást nyújtasz a vezetőknek beruházási, üzemeltetési és karbantartási terveik megalkotásában, valamint a forrásigények meghatározásában.
  • A projektek kivitelezését úgy ütemezed, hogy a termelésben a lehető legkisebb legyen a leállás és minden biztonsági előírást betartsanak.
  • Nyomon követed és ellenőrzöd a folyamatban lévő munkát és gondoskodsz azok időben történő teljesítéséről.
  • A projekt végrehajtása során elvégzed a projekt dokumentálását a vállalat belső beruházási, jogi, és pénzügyi szabályzatai szerint.
  • Biztosítod a projektek megfelelő teljesítését a meghatározott költségvetés, ütemezés és specifikációk szerint.
  • Koordinálod a berendezések installálását / módosítását szoros együttműködésben a termelési osztály megfelelő embereivel annak érdekében, hogy biztosítsd az optimális forrásfelhasználást és azt, hogy a munkát a cég EHS szabványainak megfelelően végzik.
  • Ellenőrzöd a projektek költségeit és beruházásait.
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség (Preferáltan mérnöki, műszaki vonalról)
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat hasonló gyári területen
  • Utazási hajlandóság (2-3 havonta pár napos utazásokra kell gondolni)
  • Nagyon kedvezményes étkezést biztosít a cég, mit szólnál ha napi 1$-ból meg tudnál ebédelni?
  • Egy hatalmas szervezet tagja lehetsz, ahol rengeteg a lehetőség, országon és Európán belül is
  • Multikulturális környezetben dolgozhatsz, itt tuti nem fog elkopni az angol nyelvtudásod