Production Engineer

Referencia
101-18-42903

Sopron közelében található piacvezető partnerünk Production Engineer pozícióba keresi új kollégáját. Folyamatos fókuszban van a gyár automatizáltság fokának növelése, illetve a cég filozófiája, hogy életeket mentenek és kiváló csapatuk ezen is dolgozik nap mint nap.

Főbb feladataid közé fognak tartozni az alábbiak:

  • gyártás hatékonyságának folyamatos növelése, optimalizálása
  • folyamatok fejlesztése a költségcsökkentés, selejtcsökketnés és a kapacitás növelése érdekében
  • az operatív csapattagok munkájának koordinálása
  • vevői reklamáció esetén, a probléma megoldásában való részvétel
Követelmények

Jó eséllyel pályázol, ha rendelkezel:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • hasonló területen szerzett releváns tapasztalattal
Előnyök

Amit a munkádért cserébe kínálnak a béreden kívül:

  • 13. havi fizetés
  • év végi jutalom, hűségbónusz
  • étkezési hozzájárulás
  • támogatják minden kezdeményezésed és odafigyelnek testi és lelki egészségedre is