Process Quality Engineer (zöldmezős beruházás - autóipar)

Referencia
4-10-39660

A vírushelyzet ellenéré zajlik a kiválasztás (Skype-on keresztül). Jelentkezz bátran!

Nemzetközi partnerünk Tatabányán valósítja meg a következő zöldmezős beruházását, ahol az elektromos autók piacára fognak alkatrészeket gyártani.

Az alábbi pozícióra keresik az új kollégájukat:

PROCESS QUALITY ENGINEER

Feladataid lesznek a pozícióban:

  • A beruházás során a minőségirányítási és biztosítási rendszer kialakitásában való részvétel, ezekhez kapcsolódó folyamatok kidoglozása a gyártásban
  • A cég a már meglévő európai gyárától fogsz segítséget kapni mindezekhez, illetve a kezdeti időszakban külsős tanácsadó cég is rendelkezésre fog állni
  • A beérkező alapanyagok elfogadatási rendszerét fogod kialakítani
  • A segítségetekkel bevezésre kerülő minőségirányítási rendszerek koordinálása: IATF, OHSAS 18001 és dokumentációja
  • A megszokott PPAP, 8D, FMEA rendszerek kidolgozása, mire elindul a gyártás
  • Kis részben segíteni összeállítani az auditokra való felkészülést
Követelmények

Kiváló esélyekkel pályázol, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás (az interjúfolyamat egy része angol nyelven zajlik)
  • IATF szabvány ismerete előnyt jelent
Előnyök

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Kiváló juttatási csomag
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Modern technológia közeli ismerete
  • Ha mindig is ki akartad magad próbálni egy újonnan épülő szervezetben, ahol már az elejétől a csapat része lehetsz, ez egy remek lehetőség erre