Process Engineer

Referencia
101-10-42252

Pályakezdőként, vagy akár junior mérnökként valódi szakmai kihívások és potenciális fejlődési lehetőségek után kutatsz?

Ne keress tovább, jó hírünk van számodra! Nemzetközi gyártópartnerünk PROCESS ENGINEER személyében új munkatárs után kutat.

Ezekre a feladatokra számíthatsz, mint PROCESS ENGINEER:

  • termelés során felmerülő műszaki problémákat társz fel, és megoldási javaslatokat teszel rájuk,
  • veszteségeket elemzel és selejtszámokat csökkentesz,
  • fejlesztési terveket dolgozol ki és viszel véghez,
  • részt veszel a gépspecifikációk elkészítésében,
  • támogatod az új termékek bevezetésének folyamatait.
Követelmények

Amennyiben az alábbi állítások igaznak bizonyulnak rád, ne habozz a jelentkezéssel:

  • befejezett mérnöki tanulmányokkal rendelkezel (preferáltan gépészmérnöki vagy anyagmérnöki (fémes) területről),
  • lehetsz pályakezdő is, de előnyt jelent ha szereztél már 1-2 év szakmai tapasztalatot hasonló pozícióban,
  • kommunikációképes az angol nyelvtudásod.
Előnyök

Munkádat az alábbiakkal honorálják:

  • innovatív termelési környezetben végezheted a munkádat, ahol folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségekre számíthatsz közép- és hosszútávon,
  • alapbéred mellett cafeteria üti a markodat,
  • év végi és karácsonyi bónuszokra számíthatsz,
  • bejárásodat céges buszjárattal / tömegközlekedéssel 100%-ban / autóval pedig 15 Ft/km-es díjjal támogatják,
  • a termelési környezet ellenére, esetenként Home Office-ban is dolgozhatsz.