PLC technikus

Referencia
5-10-40923

Ha szakmai fejlődésre és biztos munkáltatói háttérre vágysz, ne is keresgélj tovább az álláshirdetések között. Amerikai tulajdonú partnercégünk kiemelkedően teljesít ha munkavállalók fejlődéséről és jólétéről van szó.

Pályakezdő és tapasztalt kollégák jelentkezését is várjuk a követező pozícióba:

PLC PROGRAMOZÓ (JUNIOR/SENIOR)

Folyamatos fejlődésed az alábbi feladatok szolgálják majd:

  • A termelés során felmerülő problémák szoftveresen történő azonosítására, diagnosztizálására;
  • Kisebb-nagyobb módosítások, fejlesztések elvégzésére (PLC, HMI);
  • PLC vezérlőkkel kapcsolatos problémák elhárítására;
  • Új rendszerek, eszközök bekötésére (pl.: érzékelők, kamerák, vonalkódolvasók);
  • Már meglévő programok karbantartására, folyamatos nyomon követésére;
  • Javításokkal kapcsolatos dokumentációs feladatokra.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkarend: 3 műszakos (H-P) és folyamatos 12 órás - szaktudástól függően állandó nappalos munkarend is lehetséges

Követelmények

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Középfokú elektronikai szakirányú végzettség (villanyszerelő, PLC programozó, erősáramú elektrotechnikus, erősáramú szerelő, FAM szerelő, villamos hálózat kezelő stb.);
  • PLC ismeretek (Siemens S7, WinCC, Tia Portal);
  • Kapcsolási rajzolvasási készség;
  • Tudj vállalni folyamatos és többműszakos munkarendet.

Egyaránt várjuk PÁLYAKEZDŐ és TAPASZTALTABB munkatársak jelentkezését!

Előny:

  • Angol nyelvtudás
Előnyök

Mindezért cserébe ezeket várhatod:

  • Motiváló alapbért, amely teljesítményed alapján még inkább honorálva lesz;
  • 13. havi bért;
  • Cafeteriát: OTP SZÉP kártyára (próbaidő után);
  • Nettó 27 Ft/km benzinköltség térítést;
  • Céges autóbuszokat a környező településekről Heves és Nógrád megyéből (Salgótarjánból több megállóhelyről is indul közvetlen buszjárat!);
  • Albérlet támogatást költözés esetén
  • Helyi meleg étkezési lehetőséget;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget, ezáltal hosszú távú, kihívást jelentő munkát.