Personal Assistant - Budapest

Kapcsolat
Szegedi Vivien
Referencia
103-1-42277

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az ügyvezető mellé az alábbi pozícióba munkatársat:

Personal Assistant

Az alábbi feladatok várnak RÁD ebben a munkakörben:

  • ügyvezető naptárának kezelése,
  • találkozók szervezése,
  • esetenként magas szintű protokolláris feladatok ellátása (kormányzati szereplőkkel egyeztetés), vendégek fogadása, találkozókra felkészülés,
  • ügyvezető napi munkavégzéséhez szükséges feladatok ellátása, (kávé főzés, ebéd rendelés és előkészítés),
  • magán és céges utak szervezése,
  • könyv és folyóiratok rendelése,
  • céges autóval kapcsolatos ügyek intézése – adminisztratív és technikai ügyek (pl szervíz, kocsi mosatás, stb.),
  • egyéb magánjellegű ügyek teljesítése (tisztító, éttermi foglalások, egyéb eszközök rendelése),
  • adminisztratív feladatok: posta, hivatalos ügyek (pl ügyfélkapu, adóbevallás, NAV ügyek, jogi ügyek), pénzügyek kezelése
Követelmények

Elvárások:

  • maximális pontosság (megbeszélésekre és az ügyvezető érkezése előtt legalább 15 perccel be kell érni az irodába)
  • rendelkezésre állás a megadott időkeretben
  • megfelelő kommunikációs és protokolláris ismeretek használata és betartása
  • jó szervező készség
  • kiegyensúlyozott munkavégzés a megterhelő munkavégzés mellett
  • jogosítvány és rutinos vezetési tapasztalat
Előnyök

Juttatások a KIEMELKEDŐ alapbér mellett:

  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Laptop és telefon
  • Benzin térítés havi 50 000 Ft-ig