Pénzügyi vezető - zöldmezős beruházás - Salgótarján

Referencia
1-7-39669

Júniusban tömegtermeléssel induló gyártó cég keresi első emberét gazdasági területen!

Azok jelentkezését várjuk, aki szeretnének előrelépni azon a bizonyos ranglétrán.

Az ideális jelölt lehet főkönyvelő vagy szenior kontroller akinek magabiztos számviteli tudása van és úgy érzi megrekedt szakmailag a jelenlegi helyén.

A feladatok az alábbi területeket ölelik majd fel:

  • a külsős könyvelés és a bérszámfejtés felügyelete
  • a kontrolling rendszer kialakítása és üzemeltetése
  • cash flow nyomonkövetése, beruházások terv-tény elemzése
  • riportolás az anyavállalat felé
  • banki kapcsolattartás
  • pénzügyes kolléga munkájának felügyelete, mentorálása
  • minden egyéb, gazdasági területet érintő feladat elvégzése
Követelmények
  • gazdasági diploma
  • mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • 10 év könyvelési területen szerzett tapasztalat, kontrolleri háttér esetén is elvárás a számviteli tudás, mert a könyvelőiroda munkáját ellenőrizni kell
  • magabiztos angol nyelvtudás (az interjú is angolul lesz a cégnél)
  • bár vezetői pozícióról van szó, az operativitás elvárás, nem lesz nagy csapat akit irányítani kell majd
  • izgalmas feladatok, szakmai kihívások egy zöldmezős beruházásnál
  • bejárás támogatás, meleg étkezés