Pénzügyi tanácsadó

Referencia
106-3-42024

Megbízónk, az Allianz partnercége keres tanácsadó kollégákat, elsősorban budapesti csapatába.

Követelmények

Képességek és tapasztalatok

  • Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi területen, új ismeretekre, kihívásokra vágynak, és örömmel vesznek részt egy nemzetközi vállalat dinamikus fejlődésében.

Mi kell hozzá?

  • Minimum érettségi végzettség (előny a felsőfokú végzettség/hatósági vizsga)
  • Olyan hozzáállás, amivel hosszú távon is maximálisan elégedettek lehetnek az ügyfeleink!
  • Vállalkozói szemléletmód, tulajdonosi hozzáállás
Előnyök

Főbb feladatok

Mit adunk mi?

  • Mentor kolléga támogatását, aki segít neked az elindulásban
  • Call Centeres csapatunk segít neked a lead generálásban, így soha nem maradsz érdeklődő ügyfél nélkül
  • Nálunk tényleg rugalmas az időbeosztás és nem kell irodában ülnöd!

Velünk és a trénereink segítségével személyre szabottan sajátíthatod el:

  • a legjobb prezentációs technikákat,
  • az eredményes tárgyalás folyamatát
  • a közösségi média üzletileg sikeres használatát

Ráadásul az általunk adott pénzügyi ismereteket a saját környezetedben is alkalmazhatod, hogy az anyagi biztonságodat megteremthesd.

Milyen jövedelmet érhetsz el nálunk?

  • Kezdeti támogatást kaphatsz az elinduláshoz.
  • Jól dolgozol? A jövedelmednek nincs felső határa, mindemellett sikeres karriert építhetsz.

Mit adsz Te?

Felelősségteljes, lelkiismeretes segítséget az ügyfeleinknek:

  • alapos igényfelmérés,
  • pénzügyi megoldások ajánlása,
  • portfóliómenedzsment.