Pénzügyi-számviteli asszisztens (V. kerület)

Referencia
1-7-43058

Kiemelt figyelmet fordítasz a feladatok pontos elvégzésére? Szereztél már egy kis tapasztalatot könyvelési területen?

Saját, jelenleg 3 fős pénzügyi csapatunk keresi azt a PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI ASSZISZTENST, aki lelkesedésével és precizitásával segítené a könyvelő kollégák mindennapi munkáját.

Milyen feladatok várnak Rád ebben a pozícióban?

  • Bejövő (szállítói) számlák érkeztetése, iktatása, könyvelése
  • Számlák tartalmi, formai ellenőrzése
  • Számlák scnannelése, másolása, lefűzése, igazoltatása
  • Adatrögzítés saját vagy ERP rendszerben
  • Utalások rögzítése
  • Vevői számlák kiállítása, könyvelése
  • Tárgyi eszközök analitikában történő egyeztetése
  • Részvétel a napi számviteli munkában, illetve a havi és éves zárási folyamatban
  • Segítségnyújtás a pénzügyi vezetőnek a heti, havi, negyedéves, éves és ad-hoc riportok elkészítésében és ellenőrzésében
Követelmények

Ha az alábbiak igazak rád, jó eséllyel Téged keresünk. Jelentkezz és beszélgessünk!

  • Pénzügyi-számviteli végzettséggel rendelkezel (akár OKJ, akár felsőoktatásban szerzett)
  • Szereztél már néhány hónap tapasztalatot könyvelési területen
  • Kiemelt figyelmet fordítasz a feladatok pontos elvégzésére
  • Magabiztosan kezeled a MS Office programokat

Előnyt jelenthet, ha:

  • Ismered a Navision rendszert
  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
  • Tapasztalatodat nagyvállalati környezetben szerezted

Mi minden vár Rád, ha úgy döntesz, hogy a mi csapatunk tagja lennél?

  • Alapbéreden felül féléves bónusszal és cafeteriával is számolhatsz, illetve ebéd kedvezményt is nyújtunk néhány iroda közeli étterembe
  • Heti 2-3 nap Home Office lehetőség
  • AYCM partnerek vagyunk
  • Céges jógán és angol órákon vehetsz részt
  • A csapat szakmailag profi, közvetlen és mindenben támogatni fog, hogy mihamarabb bele tudj tanulni a folyamatokba