Pénzügyi elemző (gyártó szektor)

Referencia
103-7-42525-2

Tatabányai gyártó partnerünk egy olyan szakembert keres a csapatába, akinek van már néhány év releváns pénzügyi/könyvelési tapasztalata, szeret elemezni és kiemelkedően jól kezeli az Excelt.

Ha nem dolgoztál még elemzőként az egyáltalán nem probléma! A lényeg, hogy pénzügy-számvitel háttered legyen, össze tudj állítani egy eredménykimutatást és magabiztosan kommunikálj angolul.

A pozíció az alábbi feladatokból tevődik össze:

  • Havi jelentések készítése
  • Pénzügyi forecastok, kimutatások készítése
  • Havi zárás támogatása
  • Budget tervezésben való részvétel
  • SAP-ban való pénzügyi adatok rögzítése
  • Költség-menedzsment, költségvetések nyomonkövetése
Követelmények

Mi kell ahhoz, hogy Te legyél a sikeres pályázó?

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan pénzügy-számvitel alapdiploma)
  • 3 év pénzügyi/könyvelési/kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kimagasló Excel-tudás
Előnyök

Az alapbéren felül az alábbi juttatások várnak Rád:

  • Cafeteria
  • Bejárás-támogatás (vonatjegy vagy benzinköltség támogatása)
  • Törzsidő