Pénzügyi asszisztens (Tatabánya)

Referencia
1-7-41728

Amennyiben érdekel a pénzügy világa és szívesen bepillantást nyernél egy zöldmezős beruházás frissen épült gyárrészlegének működésébe, várjuk a jelentkezésed!

A pozíció az alábbi feladatokból tevődik össze:

  • Bankszámlák nyitása és zárása
  • Pénzforgalmi jelentések készítése
  • Hiteltranzakciók feldolgozása
  • Vállalatközi tranzakciók bonyolítása SAP rendszer segítségével
  • Bankgaranciák folyamatának támogatása
  • Számlakiállítás SAP-ban
Követelmények

Mi kell ahhoz, hogy Te legyél a sikeres pályázó?

  • Rugalmas, nyitott személyiség
  • Felsőfokú szakirányú végzettség Pénzügyi területen
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő MS Office (főképp Excel) ismeret
  • 1 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
Előnyök

Az alapbéren felül az alábbi juttatások várnak Rád:

  • Cafeteria
  • Étkezési hozzájárulás
  • Bejárástámogatás (vonatjegy vagy benzinköltség támogatása)
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Home Office
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 09:00-15:00-ig)