Pénzügyi asszisztens - 11. kerület

Referencia
1-7-40132

Pályakezdők vagy pár év tapasztalattal rendelkezők figyelem!

Családias méretű, ausztrál kereskedelmi ügyfelünk 4 fős könyvelői csapata keresi új kollégáját aki proaktívan észreveszi a teendőket, cserébe sokat fejlődhet szakmailag pénzügy/könyvelés területén.

A szerencsés kiválasztott az alábbi feladatokért és még sok másért felel majd:

  • három könyvelő munkájának adminisztratív támogatása
  • beszállítói törzsadatok létrehozása
  • dolgozói költségelszámolások ellenőrzése
  • számlaösszesítő Excelek elkészítése
  • a könyvelési csoportvezető által kiadott egyéb ad-hoc feladatok
Követelmények
  • gazdasági végzettség, pénzügy/számvitel szakon vagy mérlegképes tanulmányok
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban is (van külföldi kolléga a csapatban és más országokkal is kell majd levelezni egyeztetések miatt)
  • 1-2 év pénzügyi asszisztensi tapasztalat de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
  • Excel ismert
Előnyök
  • szakmai fejlődés
  • nettó 33 000HUF/hó cafeteria
  • bónusz
  • jó hangulatú, befogadó csapat