Pénzügyi Asszisztens

Teljes munkaidős
Részmunkaidős
Referencia
4-1-40529

Ausztrál hátterű partnerünkhöz keressük JUNIOR PÉNZÜGYI ASSZISZTENS pozícióba kollégáját! A nagy múltú termelő vállalatnak egy kereskedelmi központja található hazánkban, ide keresünk bővülés miatt új kollégát.

Pályakezdőként vagy már némi tapasztalat birtokában is bátran jelentkezz!

Ezek lesznek jövendőbeli feladataid:

  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása, beérkező számlák kezelése, nyilvántartások naprakészen tartása;
  • Riportok, kimutatások készítése;
  • Megrendelések fogadása, rögzítése Oracle rendszerben;
  • Customer service csapat támogatása adminisztratív oldalról.

A pozíció 6 órás munkaidőt kíván, viszont adódhatnak olyan hónapok, amikor 8 órás munkanapokra számíthatsz.

Munkaidő: 8:00 – 14:30

Helyszín: Budapest 11. kerület – irodai jelenlét szükséges!

Követelmények

Mi szükséges mindehhez?

  • Egyfajta pénzügyi szemlélet – nem árt, ha jól kijössz a számokkal;
  • Magabiztos EXCEL használat – napi szinten fogod használni és bár speciális függvényekkel nem lesz dolgod, fontos, hogy az alapok stabilak legyenek;
  • Alapos, precíz munkavégzés, lelkes és tanulni akaró hozzáállás;
  • Alapfokú angol nyelvtudás – olvasás szintjén fogsz vele találkozni
  • Közép,- vagy felsőfokú végzettség (nem szükséges pénzügyi vonalon)
Előnyök

Amit a cég kínál:

  • Alapvetően 6 órás munkarendet, így kismamaként, vagy éppen suli mellett is járható út lehet;
  • 14:30-ig tartó munkaidőt, ezáltal szabad délutánokat
  • Megismertetnek az Oracle vállalatirányítási rendszerrel, ami a későbbiekben, biztosan nagy hasznodra válhat;
  • Családias hangulatú, kis létszámú csapattal dolgozhatsz együtt;
  • BKK bérlettámogatást biztosítanak;