Pénzügyi adminisztrátor (Miskolc)

Referencia
103-1-42121

Miskolci partnerünk innovatív ötleteivel meghatározó szerepet tölt be a jövő autóipari termékeinek megalkotásában.

PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTOR pozícióba keressük az új csapattagot, aki a számok mögé lát és precizitásával segíti a gyárvezetők munkáját.

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Riportok és kimutatások készítése a gyárvezetők részére (pl. létszám és különböző hatákonysági mutatók)
  • Termeléssel kapcsolatos pénzügyi adatok harmonizációja
  • Költségszámítások elvégzése
  • Vezetői megbeszélések előkészítésében való részvétel (pl. prezentáció készítése a kinyert adatokból)
  • Gyári eseményekkel kapcsolatos koordinációban való részvétel
Követelmények

Téged keresünk, amennyiben:

  • Magabiztosan használod az Excelt
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (műszaki vagy gazdasági)
  • Angol tudásod tárgyalóképes
  • Szereztél már 3-5 év tapasztalatot termelő gyárban (akár projektmunkák és/vagy gyárvezető mellett)
  • Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerben

Előnyt jelenthet:

  • Kontrolling tapasztalat
Előnyök

Miért érdemes jelentkezned?

  • Alapbéreden felül cafeteriaval, éves bónusszal és bejárás támogatással is számolhatsz
  • Szakmai és személyes fejlődésed sokoldalú támogatása
  • Vállalati kedvezményeket vehetsz igénybe városszerte