Payroll Assistant (otthonról is végezhető, fix 4 hónap)

Teljes munkaidős
Részmunkaidős
Időszakos
Referencia
4-1-41208

Fontos számodra, hogy érezd munkád fontosságát és hogy valóban egy társadalmilag hasznos, elismert munkahelyen dolgozz? Mit szólnál, ha ezt a világ legnagyobb humanitárius szervezeténél tennéd?

Partnerünk PAYROLL ASSISTANT pozícióba keresi kollégáját, aki nemzetközi csapatának támogatásáért lesz felelős 4 hónapon keresztül.

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • Munkáddal hozzá fogsz járulni a HR, valamint pénzügyi folyamatok gördülékenységéhez;
  • Bérszámfejtő kolléga keze alá fogsz dolgozni, a határidőket figyelembe véve előkészíted a szükséges anyagokat és kimutatásokat;
  • Bérkifizetéssel kapcsolatos teendők előkészítése, megszervezése, ehhez szükséges adatok begyűjtése;
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés;
  • Különböző adatbázisok kezelése, naprakészen tartása, riportok készítése;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, velük való szoros együttműködés.
Követelmények

Téged keresünk ha:

  • HR adminisztrációban szereztél már min. 3 év tapasztalatot, melynek java részét, min. 2 évet bérszámfejtés támogatásával töltötted;
  • Kommunikációképes az ANGOL nyelvtudásod szóban és írásban is – mivel a svájci csapatot támogatod majd, abban biztos lehetsz, hogy itt ez csak fejlődni fog;
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • MS Excel mellett jó, ha használtál már SAP, Microsoft Dynamics 365 rendszereket;
  • Nem okoz gondot számodra a 4 hónapos munkaviszony;
  • Legfőbb erősséged az alaposság, jó kommunikációs készség és együttműködési hajlandóság.

Előny ha:

  • dolgoztál már nemzetközi csapatban;
  • beszélsz franciául.
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Full home office módban is dolgozhatsz, így visszatérő kismamáknak is kiváló lehetőség!

Ha viszont szívesebben járnál be az irodába, az is könnyen megközelíthető helyen van! :)

  • Részmunkaidős 6 órás, valamint teljes munkaidős 8 órás verzió közül választhatsz;
  • Fix 4 hónapos munkaszerződéssel tudsz kalkulálni, de előfordulhat hosszabbítás;
  • Nem utolsó sorban pedig egy elismert vállalathoz csatlakozhatsz, akik nagy hangsúlyt fektetnek a társadalmi felelősségvállalásra.