Pályakezdő mechanikai gépbeállító

Referencia
5-18-41097

Pályakezdőként nincs is nehezebb, mint megtalálni a tökéletes céget, ahol elindíthatod karriered. Segítünk! Amerikai hátterű háztartási fogyasztási cikkek gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatának tagjaként garantáltan sikeresen indíthatod pályafutásodat!

Várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióba:

MECHANIKAI GÉPBEÁLLÍTÓ

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Automatizált gyártósorok megfelelő működésének biztosítása;
  • Mechanikus hibák feltárása, elhárítása, dokumentálása;
  • Gépátállások, karbantartások elvégzése;
  • Késztermékek minőségi ellenőrzése;
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel legalább 2 éves tapasztalattal gépkezelő/gépbeállító pozícióban;
  • Tudod vállalni a folyamatos és többműszakos munkarendet;
  • Proaktív személyiségnek tartod magad;
  • Alapszinten használod a Microsoft Word és Excel programokat;
Előnyök

Amit cserébe kínálunk:

Alapbér tekintetében is labdába rúgnak versenytársaikkal, emellett pedig számos egyéb juttatási elemmel is bővül a fizetés, mint például:

  • 13. havi fizetés, cafeteria;
  • Céges buszjáratok, illetve nettó 27 Ft/km bejárási költségtérítés;
  • Költözés esetén lakhatási támogatás;
  • Nagy értékű karácsonyi ajándékcsomagok;
  • Helyi meleg étkezési lehetőség;
  • Számos céges program.

Nem utolsósorban pedig karrier utat, szakmai fejlődést és megbecsülést várhatsz munkádért cserébe!