Operátor - gépkezelő

Referencia
1-18-40708

Ha el tudod magad képzelni egy modern gyárban, a jövő iparágában dolgozva, akkor várjuk jelentkezésed!

Elektromos autóipari partnerünk keresi új csapatát a gyártási területre, OPERÁTOR - GÉPKEZELŐ pozícióba.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Magasan automatizált gyártógépek kezelése, ellenőrzése;
  • Érintőpanelek kezelése, ezen keresztül a gépek paramétereinek beállítása;
  • Munkaterületed rendezetten tartása;
  • Kisebb anyagmozgatási feladatok a gyártáson belül.
Követelmények

Fontos, hogy:

  • Tudd vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet (cserébe egyik héten 5 nap pihenőd lesz, 2 dolgozós nap mellett)
  • Ne álljon tőled messze a gyártási környezet! Nem gond, ha még nem dolgozták hasonló pozícióban, amennyiben érezzük rajtad az elhatározottságot.

Természetesen előnynek számít, ha már van tapasztalatod ilyen területen! ;)

A korábban már felvételt nyert kollégák szerint megéri jelentkezni, mert:

  • Átlagon felüli fizetést kínálnak és az idő előrehaladtával még jobban érezni fogod, hogy megbecsülik munkádat;
  • Már próbaidő alatt is biztosítanak SZÉP kártyára nettó 28 000 forintot havi szinten;
  • Tiszta és rendezett a környezet, modern gépparkkal;
  • Még viszonylag az elején tudsz csatlakozni a cég életéhez, ami sok előnyt és lehetőséget rejthet.