Operátor (csomagolási terület)

Referencia
4-18-41522

Olyan munkahelyet keresel, ahol megbecsülik munkádat? Tiszta, rendezett munkakörülmények között szeretnél dolgozni?

Közel 600 fős dán hátterű gyógyszeripari partnerünk nagy létszámban keresi újabb kollégáit OPERÁTOR pozícióba csomagolási területre. Csatlakozz te is!

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • Gyógyszer készítmények csomagolása, címkézése;
  • Alkalmanként hűtött helységben való munkavégzés (3-6 C°)
  • Gépek beállítása, kezelése;
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Munkavégzés helye: Budapest, 10. kerület

Munkaidő:

  • Választhatsz 8 vagy 12 órás munkarend között:

o 8 órás munkanapok hétfőtől szombatig, heti 5 munkanap (7.00 – 15.30 és 10.30 – 19:00) 2 pihenőnap

o 12 órás munkanapok: 4 munkanap (7.00 – 19.00), 3 pihenőnap

  • Havi 2 szombati munkanap vállalása kötelező (7.00 – 19.00)!
  • 4 hónapos munkaidőkeret
Követelmények

Téged keresnek ha:

  • Tudod vállalni a 8 és 12 órás munkanapokat egyaránt;
  • Szombati munkavégzésre is nyitott vagy (ez esetben hétköznapi pihenőnap biztosított);
  • Min. alapfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Nincs ellenedre a köpeny, hajháló, szájmaszk viselése;
  • Hűtős helységben való munkavégzés nem okoz gondot számodra (szükséges védőruhát, melegedési szünetet biztosítanak)
  • Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből;
  • Ki tudod zárni a külvilágot, hogy az adott feladatra koncentrálj, jól bírod a monotonitást;
  • Te is úgy gondolod, hogy csapatban minden könnyebb. :)
Előnyök

Miért éri meg jelentkezned?

  • Egy jó hangulatú, pörgős munkahelyhez csatlakozhatsz, ahol egy igazi közösség tagja lehetsz;
  • „Féltiszta”, klimatizált (18-21 C°) környezetben történik a munkavégzés;
  • Hűtős helységben való munkavégzés után járó bónuszban részesülsz;
  • Teljesítmény alapú havi bónuszra is számíthatsz maximum br. 45.000 Ft értékben;
  • 100%-os utazástámogatást biztosítanak VIDÉKRŐL IS;
  • Választható cafeteria (SZÉP Kártya vagy készpénzes kifizetés);
  • Éves bérfejlesztésre számíthatsz;
  • Hűségedért cserébe magánegészségügyi ellátást biztosítanak.