Operatív gyárvezető (fémmegmunkálás)

Referencia
101-18-42636

Az egyik fémmegmunkálással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Operatív gyárvezető pozícióba kollégát Nógrád megyébe.

Ha a jelenlegi munkahelyed már nem nyújt számodra előrelépési lehetőséget, vagy csak szeretnél fejlődni és új folyamatokat megismerni, akkor ez a lehetőség Neked szól ! Amennyiben szereztél már releváns szakmai, valamint vezetői tapasztalatokat, várjuk jelentkezésed !

Milyen feladatok várnak Rád? :

  • A termelési folyamatok tervezése és irányítása;
  • A gyár karbantartási feladatainak megtervezése és irányítása;
  • A beszerzések koordinálása, készletszintek figyelemmel kísérése;
  • Vevőkkel való kapcsolattartás;
  • A gyár 15 dolgozójának koordinálása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyár felsővezetésével
  • A jövőben gyárbővülés és gyártósor telepítések koordinálása és menedzselése
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú műszaki végzettséggel;
  • Szereztél már minimum 3 év releváns szakmai tapasztalatot;
  • Az angol nyelv használata nem okoz problémát;
  • Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel szóban és írásban is.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • A juttatásokon felül folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítanak;
  • Vezetői tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Egy egész gyár termelési folyamatát közelről megismerheted.