Operatív Beszerző

Referencia
4-20-40946

Nemzetközi, logisztikai szolgáltatást nyújtó vállalati partnerünk részére keressük új Operatív Beszerző kollégájukat ~5 fős csapatuk erősítésére.

Ezek lesznek a feladataid:

  • termékek zökkenőmentes beszerzése,
  • készletek folyamatos monitorozása, készletgazdálkodás,
  • beszállítókkal való szoros kapcsolattartás,
  • reklamációkra megoldás megtalálása és számlaeltérések kezelése,
  • riportok és kimutatások precíz elkészítése.
Követelmények

Ezt keressük Benned:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • min. 3 év beszerzési területen szerzett tapasztalattal büszkélkedhetsz,
  • angolul szóban és írásban is ki tudod magad fejezni,
  • Excel nem fog ki rajtad,
  • pontos és felelősségteljes vagy.

Előny:

  • élelmiszeripari területen szerzett tapasztalatod van,
  • SAP vagy MS Power BI-ban való jártasság is jellemez.
Előnyök

Mi az, amivel tudnak támogatni Téged?

  • alapbéren kívül, cafeteria, éves bónusz,
  • home office lehetőség,
  • termékek kedvezményes vásárlási lehetősége,
  • nyugodt irodai légkör és segítőkész kollégák,
  • autóval való bejárást 26 Ft/km-el támogatják, de tömegközlekedéssel is megközelíthetőek.