Office Manager

Referencia
103-1-41910

Gyere és csatlakozz az egyik legkiemelkedőbb ingatlankezeléssel- és fejlesztéssel foglalkozó cég szakmai csapatához!

Office Manager pozícióban a következő változatos feladatok várnak Rád:

  • Irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szerződések iktatása, számlák rögzítése, ellenőrzése stb.)
  • Az iroda rendben tartása, a hatékony irodai munkavégzés feltételeinek megteremtése
  • Céges szabványok fenntartása és a pénzügyi csapat támogatása
  • A különböző szolgáltatások szervezése (taxi, postai szolgáltatások, céges rendezvények...)
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
Követelmények

Amire szükséged lesz:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív, nyitott, barátságos, személyiség
Előnyök

Amiért megéri csatlakoznod a csapathoz:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Kedvezményes egészségügyi vizsgálatok