NPI mérnök

Referencia
101-18-43075

Energia szektorban tevékenykedő nemzetközi piacvezető partnerünk sok-sok éves múltra tekint vissza. Budapesti egységük bővítése miatt keresünk most hozzájuk NPI mérnök kollégát. A folyamatok Berlinből fognak áthozásra kerülni, így olyanok jelentkezését várjuk, akik számára nem okozna gondot az alkalmankénti németországi tartózkodás.

Az alábbi feladatokra lehet számítani:

  • új termékekhez és technológiákhoz kapcsolódó kvalifikációk vezetése
  • műszaki rajzok elemzése
  • projektek vezetése
  • projektekhez kapcsolódó társosztályok közötti együttműködés koordinálása
  • új termékekhez kapcsolódó kalkulációk előkészítése
Követelmények

Te vagy az ideális jelentkező, ha rendelkezel:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel
  • minimum 2 év releváns tapasztalattal
  • magabiztos angol vagy német nyelvtudással
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • munkáddal Te is hozzájárulhatsz az ökológiai lábnyom csökkentéséhez
  • számos szakmai fejlődési lehetőség, perspektíva várhat rád
  • stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy változatos, innovatív környezetben, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget is
  • alapbéren felüli széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz