Nemzetközi stratégiai beszerző

Referencia
101-20-43098

Egy pár éve már nemzetközi szinteken is jelen lévő létesítmény üzemeltetéssel foglalkozó partnerünknél nyílt meg egy igazán kihívásokkal teli pozíció:

NEMZETKÖZI STRATÉGIAI BESZERZŐ

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • A cég közép-kelet európai országainak jelenlegi beszerzési folyamatainak feltérképezése, megismerése
  • Összehangolni a régión belül a beszerzési folyamatokat, beszállítókat feltérképezni és amiben csak lehet, nemzetközi szerződéseket kötni a partnerekkel
  • A heti-havi rutinod része lesz, hogy sokat utazol az adott országokban és személyesen ismered meg a helyi beszerzési csapatokat
  • Egységes riportálási forma kialakítása a régióban, rendszer felépítése és monitorozása
  • A nemzetközi egységes beszállítói szerződési feltételek tárgyalása és szerződéskötési folyamat véghezvitele
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Nemzetközi és / vagy régiós beszerzési folyamatok fejlesztésében szerzett legalább 1-2 év tapasztalat
  • Stratégiai beszerzésben, ártárgyalásokban szerzett tapasztalat
  • Magas fokú utazási hajlandóság, szoszédos országba gépjárművel, messzebbi lokációkra repülővel
  • Előny: ha bármilyen takarítási/tisztítási iparágból vagy épület üzemeltetéshez és karbantartáshoz kapcsolódó beszerzésben van már tapasztalatod
  • Ha az a fajta vagy, aki unatkozik egy meglévő pozícióban és a kitaposott folyamatok halmazában, akkor egyeznek az elképzelések: itt nem a meglévő kézikönyvet kell majd megtanulnod a betanulási folyamat során, hanem beszerzői és controlling támogatással, de te fogod írni a kézikönyvet és a folyamatokat/szabályokat nemzetközi szinteken
  • Az alapbéren felül éves bónusz és céges autó is jár a pozícióhoz
  • Jól megközelíthető modern és letisztult munkahelyi környezet
  • Befogadó és támogató vezetőség