Nemzetközi fuvarszervező

Referencia
4-21-41090

Világszerte ismert élelmiszeripari és gyógyszeripari márkák disztribúciójával és fuvarszervezésével foglalkozó amerikai hátterű partnerünk megbízásából keressük az alábbi pozícióra új kollégájukat.

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Feladataid közé tartozna:

  • Nemzetközi hűtős szállítások szervezése
  • Szerződéses fuvarfeladatok értékesítése alvállalkozók felé
  • Dedikált - charter járműflotta szabad kapacitásainak értékesítése
  • Kapcsolattartás a fő ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Megbízások és a fuvar lebonyolítás adminisztrációja
  • Értékesítő kollégák munkájának segítése
Követelmények
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év nemzetközi közúti fuvarszervezői szakmai tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás
  • Előny: élelmiszeripari és gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
Előnyök

Amit a fizetésen kívül a munkádért várhatsz:

  • 26 Ft/km üzemanyagköltség támogatás
  • Kiemelkedő éves bónuszrendszer és juttatási csomag
  • Magán egészségbiztosítás
  • Tanulási lehetőség különböző tréningek keretein belül