Műszaki tanácsadó

Referencia
101-23-41979

Piacvezető zár- és biztonságtechnikai termékeket fejlesztő és gyártó partnerünk kínál remek lehetőséget MŰSZAKI TANÁCSADÓ pozícióba. Budapesti irodájukban Te lehetsz az első aki ezt a munkakört betölti és a pályakezdők jelentkezését is várják, így akár első munkahelyed is megtalálhatod náluk!

A pozíció betöltésével az alábbi feladatok várnak rád:

  • Partnereik egyedi igényeire szabva műszaki tanácsadás nyújtás
  • Termékre/terméktípusra vonatkozó kalkuláció és árajánlat készítése
  • Műszaki rajzok olvasása és készítése MB CAD, ArchiCAD szoftverben
  • Kapcsolattartás ügyfeleikkel, akik lehetnek hotelek, sportközpontok vagy akár irodaházak is
  • Szoros kapcsolattartás az Értékesítő és Termékmenedzser kollégákkal
Követelmények

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várják
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Az alábbi vagy hasonló szoftverek valamelyikének az ismerete:MB CAD, ArchiCAD
  • Jó kommunikációképesség és ügyfélközpontúság jellemez
Előnyök

Amit partnerünk kínál számodra:

  • Akár teljes home office munkavégzési lehetőség
  • Negyedéves bónuszrendszer
  • Előrelépési lehetőség
  • Iparágában piacvezető céghez csatlakozhatsz
  • Kollégáktól kapott korrekt betanítási lehetőség