Műszaki értékesítő (munkagépek)

Referencia
4-23-40741

Az ország egyik vezető építőgép forgalmazójához keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ (MUNKAGÉPEK)

Ebben a pozícióban az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Az ügyfelektől bejövő igények feldolgozása
  • Igények alapján használt munkagépek felkutatása és beszerzése külföldi és belföldi forrásokból (gépbeszámítás)
  • Használt gépek állapotfelmérése az eladóknál
  • Üzletkötői csapat támogatása, ajánlat- és szerződéskészítés
  • CRM rendszer naprakészen tartása
  • Hirdetések kezelése online és print médiumokban
  • Kapcsolattartás cégcsoporton belül az üzletág munkatársaival, külföldi szakmai vezető felé történő riportálás
  • Kimutatások készítése
Követelmények
  • Min. középfokú műszaki végzettség
  • Legalább két év szakmai tapasztalat, nehézgép szervizelésben vagy értékesítés támogatási vonalon
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Utazási hajlandóság Európán belül (havi rendszerességgel)
  • Az alapbéren felül teljesítmény arányos bónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás és céges autó is jár a pozícióhoz
  • Tapasztalt értékesítési csapattal fogsz dolgozni