Műszaki értékesítő

Referencia
101-23-43316

Anyagmozgató gépek gyártásával, forgalmazásával és bérbeadásával foglalkozó partnerünk részére keresem új kollégájukat MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba. Jelenleg Győr és környéke lenne a régió, amit le kellene fedni.

A feladataid közé tartozna:

  • Az új gépek értékesítésével foglalkozó csapat támogatása az értékesítési lánc teljes folyamatában;
  • Gépekkel kapcsolatos ügyintézés az ajánlat készítésétől kezdve a számlázásig;
  • SAP-ban történő ügyintézés (megrendelések, kiszállítások nyomon követése; számlázás);
  • Megrendelések nyomonkövetése, határidők betartása;
  • Szerződések, számlák elkészítése, hozzájuk tartozó adminisztráció elvégzése.
Követelmények

Jelentkezésed várjuk,ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Szereztél már minimum 3 év tapasztalatot műszaki értékesítésben
  • Legalább középfokon beszélsz angolul
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Kidolgozott, részletes betanulási folyamat
  • Home office lehetőség
  • Munka-magánélet egyensúly, saját magad oszthatod be a napirended.
  • Céges autóra leszel jogosult, mely ésszerű keretek között magánhasználatra is van