Műszaki értékesítő

Referencia
4-23-41795

Nemzetközi hátterű, haszon- és nehézgépjárművek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

Amennyiben szereztél már néhány év tapasztalatot hasonló helyen, és szívesen dolgoznál egy prémium márkával, akkor ezt a lehetőség neked szól!

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Ebben a pozícióban a következő feladatok várnak rád:

  • a már meglévő ügyfelek részére alkatrész értékesítése,
  • a bejövő igények feldolgozása, árajánlatok kidolgozása,
  • a szerviz részére alkatrész igény kiszolgálása (alkatrészek mennyiségének figyelése, rendelése),
  • raktárkészlet kezelése, a raktár logisztikai folyamatainak támogatása,
  • alkatrészek elszállításának koordinálása.
Követelmények

Mindenképp jelentkezz, ha:

  • rendelkezel minimum középfokú műszaki végzettséggel,
  • van „B” kategóriás jogosítványod,
  • B2B értékesítésben szereztél már néhány év tapasztalatot,
  • érdeklődsz a műszaki terület iránt, és dolgoztál már ilyen területen.

Előnyt jelent, ha:

  • alapszinten beszélsz angolul,
  • használtál már korábban SAP vállalatirányítási rendszert.
Előnyök

Amit a partnerünk kínál:

  • az alapbéren felül cafeteria és étkezési hozzájárulás,
  • munkavégzéshez szükséges laptop és telefon,
  • szakmai továbbképzések és fejlődési lehetőség,
  • prémium kategóriás termékekkel dolgozhatsz.