Műszaki előkészítő

Referencia
101-10-42816

Prémiumkategóriás raktári rendszerek kialakításával foglalkozó partnerünk keresi új munkatársát MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ személyében. Amennyiben van már pár év hasonló területről szárma tapasztalt a tarsolyodban, várjuk jelentkezésedet.

Az alábbi feladatokra számíthatsz MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐKÉNT:

  • műszaki támogatást nyújtasz a szervizkoordinátorok és technikus kollégák számára,
  • árajánlatokat dolgozol ki az ügyféligényeknek megfelelően,
  • kapcsolatot tartasz a cég beszállítóival, esetenként új beszerzési forrásokat kutatsz fel,
  • garanciális problémákat társz fel műszaki szempontból és szakvéleményt készítesz,
  • részt veszel a műszaki szaktanácsadás folyamataiban és az egyedi megoldások kidolgozásában.
Követelmények

Te lehetsz a befutó jelentkező, ha ezek is stimmelnek:

  • műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • van már minimum 3 év hasonló területről származó tapasztalatod,
  • motivált és proaktív személyiség vagy, vannak ambícióid ezen a területen,
  • angol nyelvtudásod aktív és kommunikációképes.
Előnyök

Mivel honorálják a befektetett munkádat?

  • kisebb méretű cég lévén egy családias légkörben és cégkultúrában dolgozhatsz (csapatépítők és céges rendezvények),
  • egy stabil szektorban végezheted a munkádat, amelynek van jövője a piacon,
  • közép- és hosszútávon előrelépési és fejlődési lehetőségre számíthatsz.

Ezen felül:

  • alapbéred mellett cafeteria üti a markodat,
  • élhetsz a home office lehetőségével,
  • időarányosan lojalitási bónuszra számíthatsz,
  • bejárásodat az átlag fölött, 50 Ft/km-es díjjal támogatják.