Műszaki adminisztrátor

Referencia
103-1-42707

Szélturbina gyártással, telepítéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk új munkatársat Műszaki adminisztrátor pozícióba, aki adminisztratív oldalról támogatja a nemzetközi mérnöki csapatot.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A szélturbinák telepítési dokumentációjának adminisztrációja
  • A dokumentációk javításának, pontosításának támogatása
  • A technikai tisztázások kezdeményezése, levezetése
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a részlegekkel, érdekelt felekkel
  • A csapat és munkájuk képviselése a projektszervezeten belül
  • Lehetőség a napi feladatok mellett egyéni feladatok, projektek végzésére
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Kiváló angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban (német vagy spanyol nyelvtudás előny!)
  • Legalább három éves tapasztalatod van adminisztrációs, dokumentum koordinációs területen
  • Műszaki végzettséggel rendelkezel (műszaki manager, mérnök végzettség előny)
  • Haladó szinten ismered a Microsoft Office termékeket
  • Remekül dolgozol önállóan és nemzetközi csapatban is
  • Rendelkezel vezetői, koordinációs készségekkel
Előnyök

Milyen juttatásokban lehet részed?

  • Cafetéria
  • Céges telefon, laptop
  • Home office
  • Tagja lehetsz egy olyan cégnek, amely a fenntarthatóság és megújuló energia iparágában tevékenykedik